انتخاب شيرآلات راهی برای رفع نم
انتخاب شیرآلات راهی برای رفع نم و رطوبت ساختمان
۲۲ فروردین ۱۳۹۵
فیتینگ ها وتشخیص ترکیدگی لوله
فیتینگ ها وتشخیص ترکیدگی لوله
۲۳ فروردین ۱۳۹۵
انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

لوله فولادی درزدار(سیاه):  اولین لوله از مبحث انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی ، لوله فولادی درزدار است. این لوله را  از ورق آهن می سازند. ورق بریده شده به طول  ۶متر را در داخل دستگاه های نورد، نورد کرده و به صورت لوله درمی آورند. سپس درز لوله را جوش می دهند. بنابراین، این لوله دارای درزی در طول لوله است. از این لوله در تأسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع برای آب رفت و برگشت و همچنین رفت و برگشت گازوئیل استفاده می شود.

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

لوله فولادی گالوانیزه (سفید): این لوله در واقع همان لوله فولادی درزدار (سیاه) است که پس از ساخت برای محافظت در برابر مواد خورنده ، جلوگیری از ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت احتمالی، جداره داخلی و خارجی آن را با فلز روی روکش کرده اند. این نوع لوله در شاخه های ۶متری به بازار عرضه می شود. اتصال این لوله معمولاً دنده ای است و برای جلوگیری از احتمال ترکیدگی، نباید از جوش برای اتصال آنها استفاده شود. از این لوله در سیستم آب سرد وگرم بهداشتی استفاده می شود.
لوله های فولادی بدون درز (مانسمان) : این لوله از فولاد ساخته می شود و جداره آن بدون درز است. با قطر خارجی مساوی در مقایسه با لوله های درزدار، این نوع لوله دارای ضخامت بیشتر و قطر داخلی کمتر است. از لوله مانسمان بیشتر در لوله کشی گاز و مواردی که فشار کار زیاد است، استفاده می شود.
لوله های پلی مری: در ساخت این لوله ها از پلی مرها استفاده شده و امروزه به تدریج در برخی موارد جانشین لوله های فلزی شده اند.
لوله های دیگر:

برای اختصار فقط نام و مورد استفاده لوله های دیگر که در تأسیسات کاربرد دارند، بیان می شود.
ــ لوله فولادی برق در سیم کشی روکار برق
ــ لوله چدنی برای تأسیسات فاضلاب
ــ لوله چدنی برای آب رسانی و خطوط انتقال آب شهری
ــ لوله سیمانی برای دودکش و فاضلاب

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

جدول- مقایسه معایب لوله های فلزی و پلی مری ( خوردگی و ترکیدگی لوله…)

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

انواع لوله ها و تشخیص ترکیدگی

جدول۲ــ۷ــ هم ارزی قطر نامی لوله و دیگر اجزای لوله کشی در استانداردهای اروپایی  SI و آمریکایی

سایر خدمات آرسام:

تعمیرات لوله کشی ساختمان (آب ، فاضلاب ، موتورخانه و …) کلی و جزئی مرکز خدمات تاسیساتی ساختمان آرسام در خدمت شماست.

خدمات ما شامل :تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تمام نقاط تهران و کرج ،خدمات تاسیساتی ساختمان بصورت شبانه روزی-اجرای اصلاحات ، تعمیرات و تعویض انواع لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان-تو کار و رو کار تضمینی و با کمترین خرابی ،بهترین کیفیت پایین ترین قیمت-تعمیرات و تعویض لوله کشی فاضلاب پوشفیت،پلی اتیلن جوشی،پلیکا-تعمیر لوله کشی فاضلاب منزل ، انجام امور تاسیساتی فاضلاب،توالت فرنگی و حمام خانه-اجرا ، تعمیر و تعویض انواع لوله های شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه مرکزی-تعمیرات تاسیسات لوله کشی ساختمان ، آب و فاضلاب-تعمیرات ، اصلاحات و تعویض لوله کشی با لوله های ۵ لایه و سفید ، اسپرینگلر رایزرهای گالوانیزه ، جوشی و… سرد و گرم-تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب با دستگاه نشت یاب، نشت یابی لوله آب و فاضلاب ساختمان به همراه تعمیرات مربوطه-نصب انواع شیرآلات و اجرای تاسیسات لوله کشی ساختمان- تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع نم و رطوبت. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه تعمیرات لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، رفع بوی فاضلاب لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت.

در صورت نیاز میتوانید از طریق شماره های تلفن زیر در هر نقطه از شهر با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان و تکنیسین های ما  در محل حضور یابند.

دفتر مرکزی ۲۲۹۲۷۹۰۱

دفتر مرکزی ۲۶۷۰۱۲۴۱

دفتر مرکزی ۴۴۰۰۸۰۰۹

دفتر مرکزی ۶۶۹۱۹۸۷۵

دفتر مرکزی ۸۸۶۷۵۰۸۱

دفتر مرکزی ۸۶۰۱۱۳۱۶

مدیریت دفتر ۰۹۳۵۹۶۳۶۸۹۳

تماس مستقیم با مدیریت (مهدوی کیا)۰۹۱۲۹۴۵۴۹۲۱

همکار ما: زیباگران غرب

وبسایت جهانی خدمات خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *