انواع شیرها و رفع رطوبت
انواع شیرها و رفع رطوبت و نم ساختمان
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
انشعاب-رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه
انشعاب-رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
آبرسانی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

آبرسانی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

آبرسانی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

 

در مبحث آبرسانی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، آب آشاميدنی، پس از آماده مصرف شدن در تصفيه خانه شهر، به وسيله پمپ هايی در لوله های اصلی شهر جريان می يابد و در نهايت به منازل يا واحدهای صنعتی و تجاری می رسد. روشن است که در مسيرهای مختلف، جريان آب توسط شيرفلکه ها مهار و در شبکه توزيع میشود.

انشعاب آب، قسمتی از لوله کشی آب است که بين لوله اصلی خيابان يا کوچه و کنتور کشيده می شود. اين قسمت يک سری لوله های عمود در عبور يک شکاف بتن.  نگهدارنده لوله افقی به سقف بتنی است. سهم عمده ای در حفظ بهداشت لوله کشی دارد، به همين جهت، سازمان آب اجرای اين قسمت را در اختيار دارد تا با رعايت موارد فنی صحيح ترتيبی داده شود تا از آلوده شدن احتمالی سيستم لوله کشی عمومی شهر توسط انشعابات فرعی جلوگيری به عمل آيد. برای جلوگيری از يخ زدگی و نم و رطوبت لوله انشعاب، آن را در عمق کافی در زير زمين نصب می نمايند.

 

آبرسانی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

آبرسانی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

سایر خدمات آرسام:

تعمیرات لوله کشی ساختمان (آب ، فاضلاب ، موتورخانه و …) کلی و جزئی مرکز خدمات تاسیساتی ساختمان آرسام در خدمت شماست.

خدمات ما شامل :تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تمام نقاط تهران و کرج ،خدمات تاسیساتی ساختمان بصورت شبانه روزی-اجرای اصلاحات ، تعمیرات و تعویض انواع لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان-تو کار و رو کار تضمینی و با کمترین خرابی ،بهترین کیفیت پایین ترین قیمت-تعمیرات و تعویض لوله کشی فاضلاب پوشفیت،پلی اتیلن جوشی،پلیکا-تعمیر لوله کشی فاضلاب منزل ، انجام امور تاسیساتی فاضلاب،توالت فرنگی و حمام خانه-اجرا ، تعمیر و تعویض انواع لوله های شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه مرکزی-تعمیرات تاسیسات لوله کشی ساختمان ، آب و فاضلاب-تعمیرات ، اصلاحات و تعویض لوله کشی با لوله های ۵ لایه و سفید ، اسپرینگلر رایزرهای گالوانیزه ، جوشی و… سرد و گرم-تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب با دستگاه نشت یاب، نشت یابی لوله آب و فاضلاب ساختمان به همراه تعمیرات مربوطه-نصب انواع شیرآلات و اجرای تاسیسات لوله کشی ساختمان- تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع نم و رطوبت. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه تعمیرات لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، رفع بوی فاضلاب لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت.

در صورت نیاز میتوانید از طریق شماره های تلفن زیر در هر نقطه از شهر با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان و تکنیسین های ما  در محل حضور یابند.

دفتر مرکزی ۲۲۹۲۷۹۰۱

دفتر مرکزی ۲۶۷۰۱۲۴۱

دفتر مرکزی ۴۴۰۰۸۰۰۹

دفتر مرکزی ۶۶۹۱۹۸۷۵

دفتر مرکزی ۸۸۶۷۵۰۸۱

دفتر مرکزی ۸۶۰۱۱۳۱۶

مدیریت دفتر ۰۹۳۵۹۶۳۶۸۹۳

تماس مستقیم با مدیریت (مهدوی کیا)۰۹۱۲۹۴۵۴۹۲۱

همکار ما: زیباگران غرب

وبسایت جهانی خدمات خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *