لوله کشی شوفاژ و رفع نم و رطوبت ساختمان
لوله کشی شوفاژ و رفع نم و رطوبت ساختمان
۱۲ مرداد ۱۳۹۵
روش های رفع نم و رطوبت ساختمان
روش های رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه
۱۷ مرداد ۱۳۹۵
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان

رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان

مبحث رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان به شرح زیر مورد بحث قرار می گیرد:
انسان با حضور خود در ساختمان به طریقی در داخل ساختمان رطوبت ایجاد می کند که باعث میعان خواهد شد. از سوی دیگر باید توجه داشت که خاک همیشه دارای رطوبت است. بارش و آب های زیرزمینی منبع این رطوبت هستند. با توجه به اینکه همیشه بخشی از پیکره ساختمان در معرض خاک می باشد بنابراین جلوگیری از نفوذ این رطوبت به ساختمان الزامی می باشد.
به طور خلاصه عواملی که سرمنشاء نفوذ رطوبت در ساختمان هستند به چهار دسته تقسیم می شود:
۱٫ رطوبت مجدد در خاک
۲٫ عوامل جوی (برف، باران و…)
۳٫ بخارآب ناشی از فعالیت های موجود در داخل ساختمان مثل میعان و…
۴٫ حوادث
اغلب مصالح ساختمانی کم و بیش متخلخل هستند و همیشه مقداری آب در خود دارند. اگر میزان این رطوبت بالا باشد آثار مخربی در ساختمان به جای می گذارد.

رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان

رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان

سایر خدمات آرسام:

تعمیرات لوله کشی ساختمان (آب ، فاضلاب ، موتورخانه و …) کلی و جزئی مرکز خدمات تاسیساتی ساختمان آرسام در خدمت شماست.

خدمات ما شامل :تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تمام نقاط تهران و کرج ،خدمات تاسیساتی ساختمان بصورت شبانه روزی-اجرای اصلاحات ، تعمیرات و تعویض انواع لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان-تو کار و رو کار تضمینی و با کمترین خرابی ،بهترین کیفیت پایین ترین قیمت-تعمیرات و تعویض لوله کشی فاضلاب پوشفیت،پلی اتیلن جوشی،پلیکا-تعمیر لوله کشی فاضلاب منزل ، انجام امور تاسیساتی فاضلاب،توالت فرنگی و حمام خانه-اجرا ، تعمیر و تعویض انواع لوله های شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه مرکزی-لوله کشی فاضلاب و رفع رطوبت تعمیرات تاسیسات لوله کشی ساختمان ، آب و فاضلاب-تعمیرات ، اصلاحات و تعویض لوله کشی با لوله های ۵ لایه و سفید ، اسپرینگلر رایزرهای گالوانیزه ، جوشی و… سرد و گرم-تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب با دستگاه نشت یاب، رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان، نشت یابی لوله آب و فاضلاب ساختمان به همراه تعمیرات مربوطه-نصب انواع شیرآلات و اجرای تاسیسات لوله کشی لوله کشی فاضلاب و رفع رطوبت- تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع نم و رطوبت. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه تعمیرات لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تخلیه چاه،رفع نم و رطوبت با دستگاه در ساختمان،  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، رفع بوی فاضلاب لوله بازکنی،لوله کشی فاضلاب و رفع رطوبت تخلیه چاه و حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت.

در صورت نیاز میتوانید از طریق شماره های تلفن زیر در هر نقطه از شهر با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان و تکنیسین های ما  در محل حضور یابند.

دفتر مرکزی ۲۲۹۲۷۹۰۱

دفتر مرکزی ۲۶۷۰۱۲۴۱

دفتر مرکزی ۴۴۰۰۸۰۰۹

دفتر مرکزی ۶۶۹۱۹۸۷۵

دفتر مرکزی ۸۸۶۷۵۰۸۱

دفتر مرکزی ۸۶۰۱۱۳۱۶

مدیریت دفتر ۰۹۳۵۹۶۳۶۸۹۳

تماس مستقیم با مدیریت (مهدوی کیا)۰۹۱۲۹۴۵۴۹۲۱

همکار ما: زیباگران غرب

وبسایت جهانی خدمات خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *