روش های رفع نم و رطوبت ساختمان
روش های رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه
۱۷ مرداد ۱۳۹۵
ترکیدگی لوله در زمستان
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در زمستان
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
عایقکاری جهت رفع نم

عایقکاری جهت رفع نم

عایقکاری جهت رفع نم

در  بخش عایق کاری جهت رفع نم به چند نکته در خصوص محل های عایقکاری جهت رفع نم ،اشاره خواهد شد:

۱٫ حداکثر پاشش باران به پای دیوارهای خارجی ساختمان ١١سانتی متر است پس حداقل ارتفاع عایق رطوبتی و سنگ ازاره از زمین باید ١١سانتی متر باشد.
۲٫ از تمامی سطح دیوار که با خاک در تماس است باید در برابر نفوذ رطوبت محافظت کرد.
۳٫ در کفسازی طبقه مجاور خاک ( همکف یا زیرزمین مجاورخاک) زیر دیوار تیغه ای باید عایق رطوبتی قرار داده شود. به عبارتی زیر دیوارهایی که کف آنان دارای بلوکاژ است عایق رطوبتی پیش بینی شود.
-در مورد عایقکاری کف دیوارهایی که در پشت آنها نیروی رانشی وجود دارد باید از اجرای عایقکاری روی سطح افقی خودداری و سطح عایق شده بصورت پله دار اجرا شود(مشخصات فنی و عمومی کارهای ساختمانی)
-در خصوص عایقکاری روی کرسی چینی، عایق رطوبتی باید تا زمان کفسازی توسط یک ردیف آجر یا ملات ماسه سیمان به نحو مناسبی محافظت شود.
-قسمت خارجی دیوار در محل اتصال به کف به دلیل تماس مستقیم با آب باران و برف، و بودن در معرض ضربه های احتمالی معمولا با مصالح مقاومی مانند پلاکهای سنگی یا بتن اجرا می شود(اندازه.) در این جزئیات حداقل ارتفاع ازاره برابر با ٣٣سانتی متر در نظر گرفته شده است که این مقدار با توجه به میزان بارندگی و میزان برف هر منطقه متغیر بوده و در نقشه های معماری منعکس می شود.
-در صورتی که ازاره بالاتر از سطح کرسی چینی قرار گیرد، باید حد فاصل آن با آجرچینی دیوار از نظر رطوبتی عایق گردد.در غیر این صورت عایق کرسی تا روی ازاره ادامه یافته و احتیاج به عایقکاری مجدد نیست.
-چون عایق رطوبتی مورد استفاده اکثرا قیرگونی است و استفاده از ملاتهای آهکی در اطراف عایق مجاز نمی باشد.آهک ترکیبات شیمیایی قیر را مختل و آن را فاسد می کند.
-در مورد فضای سرویس ها که کف آن ها در معرض ریزش آب و رطوبت داخلی است، عایقکاری کف آنها بصورت کاسه ای بوده و تا ارتفاع حداقل ١٣سانتی متر روی دیوار ادامه می یابد و سپس پوشش نهایی دیوار انجام می گیرد.
-در خصوص در خصوص پله های داخلی ساختمان توصیه می شود که در هر حال عایق رطوبتی اجرا شود، حتی اگر کف پله از سنگ باشد. در صورتی که کف پله یا سطوح پایین و بالا فرش پارکت یا مشابه به آن باشد، اجرای عایق رطوبتی الزامی است.
-ایجاد ماهیچه در کنج ها برای جلوگیری از شکستن عایق و پر کردن فضای خالی پشت آن الزامی است.

عایقکاری جهت رفع نم

عایقکاری جهت رفع نم

سایر خدمات آرسام:

تعمیرات لوله کشی ساختمان (آب ، فاضلاب ، موتورخانه و …) کلی و جزئی مرکز خدمات تاسیساتی ساختمان آرسام در خدمت شماست.

خدمات ما شامل :تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تمام نقاط تهران و کرج ،خدمات تاسیساتی ساختمان بصورت شبانه روزی-اجرای اصلاحات ، تعمیرات و تعویض انواع لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان-تو کار و رو کار تضمینی و با کمترین خرابی ،بهترین کیفیت پایین ترین قیمت-تعمیرات و تعویض لوله کشی فاضلاب پوشفیت،پلی اتیلن جوشی،پلیکا-تعمیر لوله کشی فاضلاب منزل ، انجام امور تاسیساتی فاضلاب،توالت فرنگی و حمام خانه-اجرا ، تعمیر و تعویض انواع لوله های شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه مرکزی-لوله کشی فاضلاب و رفع رطوبت تعمیرات تاسیسات لوله کشی ساختمان ، آب و فاضلاب-تعمیرات ، عایقکاری جهت رفع نم، اصلاحات و تعویض لوله کشی با لوله های ۵ لایه و سفید ، اسپرینگلر رایزرهای گالوانیزه ، جوشی و… سرد و گرم-تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب با دستگاه نشت یاب، عایقکاری جهت رفع نم،  نشت یابی لوله آب و فاضلاب ساختمان به همراه تعمیرات مربوطه-نصب انواع شیرآلات و اجرای تاسیسات لوله کشی لوله کشی فاضلاب و رفع رطوبت- تشخیص ترکیدگی لوله ، رفع نم و رطوبت. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه تعمیرات لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تخلیه چاه، عایقکاری جهت رفع نم، لوله کشی آب و تشخیص ترکیدگی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، عایقکاری جهت رفع نم ،  رفع بوی فاضلاب لوله بازکنی،لوله کشی فاضلاب و رفع رطوبت تخلیه چاه و حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت.

در صورت نیاز میتوانید از طریق شماره های تلفن زیر در هر نقطه از شهر با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان و تکنیسین های ما  در محل حضور یابند.

دفتر مرکزی ۲۲۹۲۷۹۰۱

دفتر مرکزی ۲۶۷۰۱۲۴۱

دفتر مرکزی ۴۴۰۰۸۰۰۹

دفتر مرکزی ۶۶۹۱۹۸۷۵

دفتر مرکزی ۸۸۶۷۵۰۸۱

دفتر مرکزی ۸۶۰۱۱۳۱۶

مدیریت دفتر ۰۹۳۵۹۶۳۶۸۹۳

تماس مستقیم با مدیریت (مهدوی کیا)۰۹۱۲۹۴۵۴۹۲۱

همکار ما: زیباگران غرب

وبسایت جهانی خدمات خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *