عایقکاری جهت رفع نم
عایقکاری جهت رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه
۱۹ مرداد ۱۳۹۵
چدن نشکن و تشخیص ترکیدگی
چدن نشکن و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
۲۱ مرداد ۱۳۹۵
ترکیدگی لوله در زمستان

ترکیدگی لوله در زمستان

ترکیدگی لوله در زمستان

آب در دمای ۴درجه سانتیگراد بیشترین جرم مخصوص خود را دارد و آن هزار کیلوگرم بر متر مکعب معادل یک کیلوگرم برلیتر است. جرم حجمى آب در ۴درجه سانتىگراد بیشترین مقدار را دارد. آب خالص در فشار یک اتمسفر در دمای صفر درجه یخ میبندد و حجم آن حدود %۹ افزایش می یابد. این پدیده ممکن است سبب ترکیدگی لوله در زمستان و شکستن لوله های آب و مخازن شود ضمنا یادآوری می کنیم که بر خلاف آب حجم اکثر مواد در اثر انجماد کاهش می یابد.

ترکیدگی لوله در زمستان

ترکیدگی لوله در زمستان

سایر خدمات آرسام:

تعمیرات لوله کشی ساختمان (آب ، فاضلاب ، موتورخانه و …) کلی و جزئی مرکز خدمات تاسیساتی ساختمان آرسام در خدمت شماست.

خدمات ما شامل :تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تمام نقاط تهران و کرج ،خدمات تاسیساتی ساختمان بصورت شبانه روزی-اجرای اصلاحات ، تعمیرات و تعویض انواع لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان-تو کار و رو کار تضمینی و با کمترین خرابی ،بهترین کیفیت پایین ترین قیمت-تعمیرات و تعویض لوله کشی فاضلاب پوشفیت،پلی اتیلن جوشی،پلیکا-تعمیر لوله کشی فاضلاب منزل ، انجام امور تاسیساتی فاضلاب،توالت فرنگی و حمام خانه-اجرا ، تعمیر و تعویض انواع لوله های شوفاژ و فن کوئل و موتورخانه مرکزی-تعمیرات تاسیسات لوله کشی ساختمان ، آب و فاضلاب-تعمیرات ، اصلاحات و تعویض لوله کشی با لوله های ۵ لایه و سفید ، اسپرینگلر رایزرهای گالوانیزه ، جوشی و… سرد و گرم-تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب با دستگاه نشت یاب، ترکیدگی لوله در زمستان نشت یابی لوله آب و فاضلاب ساختمان به همراه تعمیرات مربوطه-نصب انواع شیرآلات و اجرای تاسیسات لوله کشی ساختمان ، رفع نم و رطوبت. رفع نم و رطوبت ساختمان با دستگاه تعمیرات لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، ترکیدگی لوله در زمستان رفع بوی فاضلاب لوله بازکنی، ترکیدگی لوله در زمستان تخلیه چاه و حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب

در صورت نیاز میتوانید از طریق شماره های تلفن زیر در هر نقطه از شهر با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان و تکنیسین های ما  در محل حضور یابند.

دفتر مرکزی ۲۲۹۲۷۹۰۱

دفتر مرکزی ۲۶۷۰۱۲۴۱

دفتر مرکزی ۴۴۰۰۸۰۰۹

دفتر مرکزی ۶۶۹۱۹۸۷۵

دفتر مرکزی ۸۸۶۷۵۰۸۱

دفتر مرکزی ۸۶۰۱۱۳۱۶

مدیریت دفتر ۰۹۳۵۹۶۳۶۸۹۳

تماس مستقیم با مدیریت (مهدوی کیا)۰۹۱۲۹۴۵۴۹۲۱

همکار ما: زیباگران غرب

وبسایت جهانی خدمات خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *